Nil Erkoçlar became men

Nil Erkoçlar

Nil Erkoçlar, who was born in 1986 in İzmir, was introduced to the first TV with Molped Avşar. Later, all my children of Kadir İnanır and Show TV's rating record -breaking series did not come down from the agenda with the series Emir Commander.

Approximately 3 weeks ago came with a claim like a bomb on the agenda yes:

Nil Erkoçlar became a male : 3 weeks ago decided to change gender by surgery.

Nil Erkoçlar, who explains that he is happy as a man that he does not feel as a woman, has changed in the name, Nil Erkoçlar, whose new name is Rüzgar Erkoçlar, now he did not want to behave like a woman while he was getting tired of living with the man inside.

Wind Erkoçlar

Nil Erkoçlar Erkek mi oldu

Önceki cevap: Slimming with parsley, onion and grapefruit juice Sonraki Cevap: Rosemary diet to lose weight

cennet

ya bu kız manyk kız çok gzeldi erkek olunca felaket mal olmuş kendi yerine ben tribe girdim

2013-03-09

Ayşe

ya ben bu ünlüyü çok severim ama, erkek oldu. bu oldumu şimdi, Herkes erkek olursa bu doğru olmaz. çok yanlış yaptın yol yakınken geri dön.

2013-03-09

buket

kararı doğru bence. insanlar bu kadar yaylım ateşine tutması çok yanlış onu anlamak gerek. kendini bayan gibi hissedemeyen birinin bayan olarak yaşaması çok ahır bi durum verdiği karar ı doğru buluyorum , ve saygı duyuyorum, ilerdeki yaşamını etkilemesi söz konusu olmaz. en iyi kararı kendi vermiş bence. onun hesabı insanlara değil, Allah la arasında onu da biz kulları aşar bu durum. rüzgar olarak ta kabul ederiz . o kendini kabul etmiş önemli olan da bu. sevgiler rüzgar :)

2013-03-09

dilan

ben bu ünlünün hastasıydım ama keşke onun yerinde ben olsaydım kesinlikle erkek olmazdım ama bu onun kararı ama birde şu var kız olarak yaşamak istemiyorsa erkek olması daha mantıklı ama felaket tipsiz olmuş yanından geçsem korkarım

2013-03-10