Is Casual Club real

Casual Clup is a site based on advanced friendship for men and women working on the internet. People who are members of the site communicate after giving their personal information.

Casual Clup is paid, you cannot send a message to anyone without paying money or you cannot see messages. You may get a message in the minutes you are a member of, don't be surprised. Remember that you cannot see the inside of the message without paying money.

Most of the members, such as many other dating sites, consist of men. Although men looking for female friends are interested in this type of sites, finding friends for a lady is relatively easy and women do not need to call their friends on the internet.

Casual club nedir

Önceki cevap: Causes of tinnitus Sonraki Cevap: Galatasaray Wallpaper, Galatasaray Wallpaper

can

evet casual club çok güzel bir site.önceden günde 10 15 mesaj gelirdi bayanlardan vıp olduktan sonra günde 2 adet mesaj zor alıyorum oda sahte hesaplar tabiki :))

2013-02-12

Mustafa

Casualclub tam bir yalan.İçinde bir tane gerçek bayan yok.Hesapların hepsi yalan.Arada sırada atılan otomatik mesajlar.Birde kredi kartı nr vermeyin.İzniniz olmadan fazla para çekiyorlar.Hemde isviçreden.Tam bir fiyasko.

2013-04-20

hüseyin

casual clup tam bir üçkagıt sitedeki otomatik mesajlar herkesi kandırmak için yapılan oyunlar.böyle sitelere kimsenin itibar etmemesi gerektiğini düşünüyorum.diğer yorumcuların yazdıklarına katılıyorum.

2013-06-01

serdar

casual clup tam bir üçkagıt sitedeki otomatik mesajlar herkesi kandırmak için yapılan oyunlar.böyle sitelere kimsenin itibar etmemesi gerektiğini düşünüyorum.diğer yorumcuların yazdıklarına katılıyorum...kesinlikle durum böyle tabi küçükte olsa şans var erkekler kadar olmasa da en azından merak edip üye olan bayanlarda var ben bir zamanlar muğla.net diye bir siteye üye olmuştum sürekli otomatik mesajlar gelir cevap yazarsın karşılığı gelmezdi 6 ay üye olduysam o sitede 600 farklı kişiye mesaj attıysam gerçek olan 2 yada 3 kişi çıkmıştı şanslıydım 25 yaşında eşinden boşanmış bir bayanla tanıştık yaklaşık bir yıl ilişkimiz devam etti ama dediğim gibi tamamen şans.

2013-06-27

huseyin

arkadaslar ben kayit oldum ve eglendim bu sitede. ne diyeyim sansliyim sanirim

2013-07-17

selim

ben casual club sayesinde tanıştım ve eğlendim. diğer aradaşarın yorumlarını okuyunca şaşırdım.. demekki şanslıymışım..

2013-07-22

yusuf

Bencede yalan hic kimse mesaj atmiyor para tuzagi sikayet edecem

2013-11-13

gizli_tanik

yaklaşık 1 yıldır üyeyim casuale bugün birazdan evden çıkıp bu siteden tanıştığım 6.bayanla görüşeceğim :)

2013-12-07

erhan

tamamen hayal ürünü ve sahte bir site.ayrıca kredi kartından ödeme yaptısanız sürekli çekim yapmalarını engellemek için acilen kartınızı iptal edin...

2013-12-11

okan

selam arkdaşlar ben uyeyım hala devam edıyuorum bazen bend e şaırıyuorum bayanlar mesaj atıyuor skypı eklıyuorlar tel numarsı verıyuorlar bir sorun var baynalr ucert ıstıyuor ama gercektır casula kandırmaca yok dikkat etmek lazım bayanlra paransı kaptırmyaın uyesıysenız uyanık olmanzda yarar var

2013-12-12

mahmut

tamamen yalan sakın kimse girmesin aynen ilk önce fiyat 54 yazıp sonradan 162 lira alıyorlar ertesi günde uygunsuz davranışlarda bulundunuz diye sizi sitede natıyorlar hemde hiç bir mesaj almadan kimseyle konuşmadan

2014-01-09

ismail

vala yasaklanıyorsunuz nedenini soyleyen yok odeme yaptınız vede onur kırıcı veya başka bi eylemde bulunmadğınız halde evet sahtekyar bunlar aynısı da bana yaptılar odeme yaptımın ertesi gunu yasaklandım neden soyleyen yok derdini anlatacanız yerde yok paranız gidiyo sadece

2014-01-14

nilayy

casual clup gerçek :)

2014-05-04