How can I reach Ekin Koç & Acute;

Ekin Koç The young actor who is often mentioned in the Songunler, attracts the attention of all his fans with his sympathetic and sincere behavior.

If you want to meet an artist or actor today, you need to follow where he is doing. He has a busy fan base of girls. He explained that he was extremely happy to meet the young player fans who have a sympathetic and handsome fans who have the minds of the girls, and how much his fans were cut off his feet. Koç shots in Zekeriyaköy `s will give you a secret in Zekeriyaköy 4 days a week 4 days of the week is necessarily on the set.

Handsome actor Vahide Gördüm and Altan I saw acting lessons.

Ekin Aries Pictures

Ekin koç la nasıl tanışılır

Önceki cevap: EMERGENCY WAYS Sonraki Cevap: Cup Cake Recipe

ahmet yiğit

ben ekin abiye bayılıyorum onun hayranıyım abimden bile daha çok seviyorum iyi akşamlar

2013-11-30

asya türmen

ekin 27 yaşında ama neden hey görli dergisinde 21 yaşında yazıyo?

2013-11-19

Ziyaretçi

ekin seni cok seviyorum

2013-12-01

sedef

ekin koç çokk yakışıklı onu çok seviyoruz.ekin 20 yaşında.keşke demet özdemirle sevgili değilmiş. dila danışmanla sevgiliymiş.

2013-12-08

meliha zoroğlu

ekin koç ve demet özdemir sizi çok seviyorum benim eniştem ünlü birisi ve tek dilediğim benim sizle telefonda konuşmam bu hayalim gerçekleşirse ben galiba bayılırım............ :) aytil gerçek hayatta sevgili olursunuz inşallah dila danışman dizide kötü karakter ama gerçekte öyle değil biliyoruz ama senin dilay la öpüşmüş bir resmin var onu kaldıttır o çok kötü bir resim senden o gün nefret etmeye başlamıştım ama olsun seni çok seviyorum 2 tane sevdiğim ünlü var 1. ekin koç 2. demet özdemir bitalerim benim :))))))))))))))))))

2013-12-11

yağmur

ekin koç hangi takımı tutuyo?

2013-12-13

berivan

ekin seni çoooook seviyorum tek hayalim seninle konuşmak

2013-12-21

murat altınmakas

ekin koç ben sizi çok seviyorum ve demet özdemirde unutmadım ben sizle iletişim kurmak istiyorum ve yemin ederim rüyamda hep sizi görüyorum ve hiç uyanmak istemiyorum ne olur bana bir süpriz yapın ne olur

2014-01-15

melisa

ekin koçun telefon numarası bilen varmı

2014-01-19